SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM PDF Drukuj
niedziela, 16 grudnia 2012 22:08

15 grudnia po Mszy św. roratniej oraz po śniadaniu adwentowym dzieci z naszej parafii wyruszyły do Elbląga na spotkanie ze św. Mikołajem. Spotkanie odbyło się w Teatrze Dramatycznym im. A. Sewruka, który był wypełniony po brzegi. Zanim jednak św. Mikołaj pojawił się na scenie, klerycy z Elbląskiego Seminarium Duchownego zagrali przygotowane przez siebie przedstawienie pt. ?Królewna Śnieżka?. Było dużo radości, śmiechu. Klerycy urozmaicili występ wspólnym śpiewem razem z widownią. Dzieci wspaniale bawiły się przy śpiewaniu znanych im piosenek takich jak: ?Gdy na morzu burza?, ?Gdy Jezus był malutki?, ? Wołek i Osiołek? oraz wiele innych.

Po długim oczekiwaniu przybył św. Mikołaj, oblegany witał się z wszystkimi dziećmi i rozdawał prezenty.

Na koniec dzieci stanęły do wspólnego zdjęcia ze św. Mikołajem.

Poprawiony: poniedziałek, 17 grudnia 2012 12:10