Start
IMIENINY KSIĘDZA PROBOSZCZA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 01 lipca 2013 07:57

 

W dniu 29 czerwca 2013 r. podczas Mszy św., o godz. 18.00 modliliśmy się w intencji naszego Księdza Proboszcza Pawła Drożdż z okazji imienin, wypraszaliśmy potrzebne łaski na dalsze lata jego posługi kapłańskiej.

Mszy św. przewodniczył solenizant, homilię wygłosił zaprzyjaźniony z naszą parafią o. Mirosław Kotowski, który zwrócił się do nas abyśmy otaczali ks. Pawła modlitwą i troską aby mógł trwać w swoim powołaniu.

Po Komunii św. nadszedł czas na życzenia, w czasie których nie zabrakło ciepłych słów, uśmiechów, wdzięczności od przybyłych grup parafialnych. Życzenia płynęły od przedstawicieli Parafian, Liturgicznej Służby Ołtarza, Dzieci, Akcji Katolickiej. Róż Różańcowych ze Stegny i Rybiny oraz od Koła Przyjaciół Radia Maryja.


PAMIĘTAJMY, ŻE NASZ PASTERZ JEST NAM DANY OD BOGA  ABY PROWADZIŁ NAS DO ZBAWIENIA, WIĘC MÓDLMY SIĘ GORLIWIE ZA NIEGO.Poprawiony: środa, 10 lipca 2013 09:48