Start
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ORAZ LITANIA MIAST PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
piątek, 08 listopada 2013 20:16

W piątek 1 listopada 2013 r. gromadziliśmy się w kościołach i na cmentarzach, aby wspominać i czcić pamięć wszystkich, którzy zostali wyniesieni na ołtarze jako święci lub błogosławieni. Wspominaliśmy także tych wszystkich, którzy przez swoje życie osiągnęli zbawienie, lecz pozostają nieznani.

Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym rozpoczęła się o godz. 13.00 i była poprzedzona uroczystą procesją na cmentarz. Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Marek Cieślak z Kątów Rybackich. W koncelebrze brali udział ks. Marek Mierzwa ? dziekan oraz ks. Paweł Drożdż.

Tego samego dnia o godz. 17.00 w naszym kościele młodzież

przedstawiła inscenizacje słowno-muzyczną pt. "Jak babcia

szykowała się do nieba".
 

Poprawiony: wtorek, 12 listopada 2013 18:54