Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII Niedziela Zwykła

19 listopada 2017

Ciebie mój Boże pragnie moja dusza [Ps 63]

1. Dziś przeżywamy I Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka, a także Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

2. W listopadzie pamiętajmy o modlitewnej pamięci za zmarłych. Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy swoją indywidualną modlitwą i obecnością w kościele potwierdzają pamięć o tych, którzy doszli już do domu Ojca. Serdecznie zapraszam.

3. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca, w którą przypada tzw. taca budowlana.

4. Dziś w Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł o rodzinach, w których urodził się wcześniak. Zachęcamy do lektury!

5. W poniedziałek ? wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

• We wtorek ? Wspomnienie Ofiarowania NMP
  • W środę ? wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji składam życzenia panu organiście oraz wszystkim paniom i przedstawicielom LSO śpiewającym w naszej parafii.
  • W piątek ? wspomnienie Andrzeja Dung Lac, Kapłana i Towarzyszy

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata,  która kończy Rok Liturgiczny w Kościele. Jest to Patronalne Święto LSO i Akcji Katolickiej.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary składane dziś z racji 3 niedzieli miesiąca na potrzeby parafii. Dziękuje za pomoc w pracach porządkowych a osoby które chciałyby włączyć się w pomoc zapraszam we wtorek na godz. 9.00.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i Bożej opieki w nadchodzącym tygodniu.

Kalendarz 2023

«  marca 2023  »