Start
ŚNIADANIE ADWENTOWE PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 16 grudnia 2012 22:04

W sobotę 15 grudnia po Mszy św. o godz. 7.00 rano wszystkie dzieci udały się do salki katechetycznej na śniadanie adwentowe. Przy suto zastawionym stole zgromadziły się dzieci wraz z ks. Proboszczem, który mimo cierpienia i bólu postanowił przybyć na śniadanie aby chociaż  przez chwile pobyć w towarzystwie najmłodszych parafian. Ks. Proboszcz rozpoczął wspólny posiłek od modlitwy. Na śniadanie został również zaproszony ks. Mirosław Kotowski z Krynicy Morskiej, który sprawował poranną Msze św.

Miło było popatrzeć na rozradowane twarze dzieci, dla takich chwil warto organizować spotkania tego typu. Ale nie byłoby tego gdyby nie życzliwość i hojność wielu osób, które złożyły ofiary i dary stołu oraz zaangażowały się w bezpośrednie przygotowania.

Wierzymy, że w przyszłym roku nie zabraknie osób o dobrym sercu.

Niech śniadania adwentowe staną się w naszej parafii piękną tradycją.

 

Poprawiony: poniedziałek, 17 grudnia 2012 19:26