Start
Porządek Mszy św. w Uroczystość Bożego Ciała PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 26 maja 2013 19:16

W czwartek 30 maja  przypada Uroczystość Bożego Ciała. Jest to szczególny dzień, abyśmy publicznie okazali Bogu wdzięczność za dar Eucharystii przez czynne, modlitewne uczestnictwo w procesji, oraz wykonywanie dekoracji trasy procesji i  domów.

Uroczystość rozpocznie się Mszą o godz. 10.00. Po Mszy św. wyruszy procesja do czterech ołtarzy.  Pierwszy ołtarz będzie przy  ul. Gdańskiej u Państwa Talpa, drugi przy sklepie PLUS, trzeci ołtarz na ul. Sikorskiego u Państwa Lipa i czwarty ołtarz na ul. Powstańców Warszawy przy szkole.

Procesje w oktawie Bożego Ciała będą po każdej Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu całą wspólnotę parafialną, zwłaszcza dziewczynki sypiące kwiaty i Liturgiczną Służbę Ołtarza.

 

Msze św. w Boże Ciało o godz. 8.30, 10.00 z procesją i o 16.00


Nie będzie Mszy św. o godzinie 11.30

Poprawiony: wtorek, 28 maja 2013 11:32