ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE PDF Drukuj
piątek, 24 grudnia 2021 22:54

Kochani Parafianie, Drodzy Goście!

Pragnę życzyć Wam wszystkim i każdemu z osobna, abyście znali serce Boga, aby Wasze serca przenikało żarliwe pragnienie przebywania w obecności Słowa Wcielonego, wsłuchiwania się w Boży głos, wpatrywania się w Boże piękno, smakowania Bożej dobroci i miłości.

Niech spotkanie z Bożym Dziecięciem budzi w Was pragnienie powierzania się Ojcu niebieskiemu jak dziecko.

Niech ożywa w Was pragnienie dzielenia się z naszymi braćmi i siostrami tą prawdą: Jest dla ciebie nadzieja, ponieważ jesteś kochany przez Boga, odwiecznie i nieodwołalnie.

Niech Maryja ? Dziewica zasłuchana w słowo Boże i żyjąca z nim w całkowitej harmonii wprowadza nas w tajemnicę codzienności przeżywanej w rytmie tego jedynego Słowa, które z miłości do nas stało się jednym z nas.

Szczęść Boże Wszystkim!

ks. Proboszcz Grzegorz Puchalski