Start
TYDZIEŃ BIBLIJNY PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 22 kwietnia 2023 19:31

W dniach 23-29 kwietnia 2023 r. będziemy przeżywać Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Hasło tegorocznych obchodów: "Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego", myśl przewodnia: "Czy chcecie gardzić Kościołem?" (1 Kor 11,22). Tydzień Biblijny rozpoczyna się Niedzielą Narodowego Czytania Pisma Świętego. W tym roku do lektury wybrano teksty Ewangelii wg św. Jana.

W naszej parafii z tej okazji zostały przygotowane małe zwoje ze Słowem Bożym, które będzie można wylosować w Niedziele Biblijną  po każdej Mszy św.  Zachęcamy, aby Słowo Boże zabrać do domu, przeczytać i modlić się nim w najbliższym tygodniu.


Tydzień Biblijny ma inspirować do częstszego sięgania po Pismo Święte

Poprawiony: sobota, 22 kwietnia 2023 19:52