ZAPROSZENIE NA NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE PDF Drukuj
niedziela, 01 października 2023 08:32

Zapraszamy serdecznie na Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do soboty na godz. 17.30. Po różańcu o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św., natomiast w niedziele różaniec będzie odmówiony przed Mszą Św. o godz. 16.30.

Dla dzieci mamy wyzwanie różańcowe w postaci plansz z naklejkami, które będą kolekcjonować przez cały miesiąc. Hasło tegorocznej modlitwy różańcowej brzmi: Prośmy o pokój!

Każdego dnia dzieci będą otrzymywać nową naklejkę z  tajemnicą różańca lub osobą, którą Maryja prosiła o odmawianie tej modlitwy. Najwytrwalsze dzieci zostaną nagrodzone.

Zachęcamy wszystkich do udziału w  modlitwie w kościele, a jeśli nie możemy być na wspólnym różańcu w świątyni, odmówmy tę modlitwę razem z Rodziną w domach.

Poprawiony: niedziela, 01 października 2023 08:39