Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

III Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018

Słowa Twe Panie są duchem i życiem!

1. Dziś Niedziela Biblijna. Przed każdą Mszą św. czytamy fragment z Pisma św. Także w ciągu tygodnia będziemy to czynić. Jeśli to możliwe - w naszych domach i rodzinach przed posiłkiem - odczytajmy fragment Pisma świętego i ucałujmy księgę Biblii na znak szacunku i miłości.

2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza i Tydzień modlitw o powołania.

3. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 16.00.

4. Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania, rodzin i świadków oraz dla wszystkich parafian przed sakramentem bierzmowania w czwartek o godz.17.30.

6. Sakrament bierzmowania w naszej parafii zostanie udzielony w najbliższy piątek o godz. 18.00. Szafarzem Sakramentu będzie ks. bp Jacek Jezierski. Młodzież wraz z rodzinami i świadkami bierzmowania przychodzi na godz. 17.45. Młodzież przynosi swoje krzyże oraz jest ubrana na galowo. Proszę nie zajmować ławek, które będą zarezerwowane dla tej młodzieży. Do udziału we Mszy św. serdecznie zapraszam rodziny młodzieży bierzmowanej i parafian.

7. Sprzątanie kościoła oraz terenu wokół kościoła będzie miało miejsce w czwartek od godz. 9.00. Zapraszam do sprzątania kościoła rodziców oraz młodzież, zwłaszcza klasę drugą.

8. 28 kwietnia odbędą się Uroczystości ku czci Św. Wojciecha w Świętym Gaju. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w tej uroczystości.

9. Dziś przypada 3 niedziela miesiąca, składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.

10. Proszę o zabranie do środy włącznie palm wykonanych przez dzieci na Konkurs.

11. Organizuję wyjazd turystyczno-pielgrzymkowy na Ukrainę ?Śladami Trylogii Sienkiewicza?, który odbędzie w dniach od 17 do 21.09.2018 r. W programie m.in. zwiedzanie Zamościa, Lwowa, Oleska, Krzemieńca, Zbaraża, Kamieńca Podolskiego i Chocimia. Koszt wyjazdu to kwota 800 zł plus dodatkowo płatne bilety wstępu około 50 zł. Zapraszam do udziału w tym wyjeździe. Przy zapisywaniu się proszę o wpłatę zaliczki w kwocie 250 zł. Przypominam, iż do wjazdu na Ukrainę niezbędne jest posiadanie ważnego paszportu. Program jest zamieszczony na parafialnej stronie internetowej.

Wszystkim Ofiarodawcom, Dobrodziejom i Darczyńcom składam serdeczne podziękowanie za okazywaną troskę i pomoc materialną na rzecz parafii i Kościoła. W sposób szczególny słowa podziękowania kieruję do osób, które w minionym tygodniu służyły wydatną pomocą naszej wspólnocie parafialnej.

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2018 14:00

«  kwietnia 2024  »