Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła
Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła PDF Drukuj
niedziela, 18 września 2022 14:46

XXV Niedziela w ciągu roku, 18 września 2022 r.

?Kto w bardzo małej sprawie jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny, a kto w bardzo małej sprawie jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie?.
(Łk 16, 10)

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania roku I i II. Kurs ISKRA, na prośbę rodziców kandydatów, został przesunięty na wiosnę przyszłego roku.

2. W naszej parafii zadebiutowała dziś schola dziecięca. Próby odbywają się w piątki o godz. 17.00 w sali Domu parafialnego przy ul. Morskiej 2 (wejście z tyłu budynku). Serdecznie zapraszamy do scholi wszystkie dzieci chętne do chwalenia Pana Boga śpiewem.

3. W naszej parafii rozpoczęła istnienie wspólnota Domowników Boga, powstała z uczestników Seminarium Odnowy Wiary. Jest to wspólnota ewangelizacyjno ? formacyjna. Spotkania odbywają się we środy w kościele o godz. 19.00. Mogą do niej dołączyć osoby zainteresowane katolicką formacją, które nie brały udziału w SOW.

4. W najbliższą sobotę wyrusza nasza pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Medjugorie. Będziemy powierzać tam Wasze intencje, a Was prosimy o modlitwę za nas, byśmy mogli dobrze i owocnie tę pielgrzymkę przeżyć.

5. Dzisiejsza niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca, a zatem tradycyjnie taca z dnia dzisiejszego jest przeznaczona na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. Dziś w Gościu Niedzielnym kolejna płyta z Biblią ? audio. Prenumeratorów zapraszam po odbiór Gościa do zakrystii. Pozostałe osoby mogą nabyć tygodnik przy wyjściu z kościoła. W najnowszym numerze znajdziemy ponadto artykuły o fenomenie królowej Elżbiety II, o zjawisku dezinformacji i o tym, czy media są środkami przekazu, czy przemocy. Zachęcamy do lektury! Ponadto przy wyjściu z kościoła  są do nabycia za dobrowolną ofiarę foldery, dotyczące naszego kościoła parafialnego.

Wszystkim Gościom, życzymy pięknej pogody, dobrego wypoczynku i zapraszamy do udziału w życiu naszej wspólnoty parafialnej!

«  kwietnia 2024  »