Start Pielgrzymki parafialne PROGRAM PIELGRZYMKI Sokółka ? Suchowola ? Sejny ? Wilno ? Troki ? Wigry ? Augustów ? Studzieniczna
PROGRAM PIELGRZYMKI Sokółka ? Suchowola ? Sejny ? Wilno ? Troki ? Wigry ? Augustów ? Studzieniczna PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 09 października 2017 19:31

Kościół św. Antoniego Padewskiego

Dzień 1 Wyjazd: godz. 4.00 Stegna. Przyjazd do Sokółki ? miejsce cudu eucharystycznego. Suchowola - miejsce związane z bł. ks. Jerzym Popiełuszko, izba pamięci, Sejny - cudowna figura Matki Bożej zwana Szafkową, Msza św., obiadokolacja, przejazd do Wilna na nocleg.

Kaplica w Ostrej Bramie w Wilnie  z Ikoną Matki Bożej Miłosierdzia

Dzień 2 Śniadanie. Rossa - zwiedzanie cmentarza na którym spoczywa serce Piłsudzkiego, najpiękniejszy w Wilnie kościół św. Piotra i Pawła, Góra Trzech Krzyży (piękna panorama Wilna), Wileńska starówka: początek przy Ostrej Bramie, godz. 12.00 Msza św., świątynia Unicka, cela Konrada, Cerkiew Ducha Świętego, plac Ratuszowy, urocze boczne uliczki starówki, polski kościół Ducha Świętego, kościół Trójcy Świętej z obrazem Kazimierowskiego ,,Jezus Miłosierny?, Uniwersytet Wileński z dziedzińcami i kościołem św. Janów. Plac Katedralny, muzeum Mickiewicza, kościół św. Anny  i oo. Bernardynów. Obiadokolacja i nocleg.


Dzień 3 Śniadanie. godz. 8.30 Msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Przejazd do miejscowości Troki, zwiedzanie miasteczka. Spacer wzdłuż ulicy Karaimskiej, zapoznanie się z kulturą Karaimów licznie zamieszkujących te tereny. Największą atrakcją jest położony na wyspie zamek Wielkich Książąt Litewskich. Powrót do Polski - Wigry - Klasztor  Pokamedulski, obiadokolacja. Przejazd do Augustowa - sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej (diec. Ełcka).  Planowany przyjazd około godz. 24.00.


Zamek Troki

Świadczenia:

transport, parkingi, opłaty drogowe, Pilot ? przewodnik, miejscowy przewodnik, 2 noclegi, wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie: NNW i KL

Poprawiony: poniedziałek, 09 października 2017 20:12