|
Bp Wojciech Skibicki nowym biskupem elbląskim |
|
|
|
Wpisany przez Redaktor
|
|
niedziela, 14 września 2025 07:58 |
Ojciec Święty Leon XIV. ustanowił biskupem elbląskim księdza biskupa Wojciecha Skibickiego, dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji elbląskiej. Jest on czwartym w kolejności pasterzem Kościoła partykularnego elbląskiego. Zarząd nad diecezją Biskup Nominat przejmie w dniu 17 października, a 18 października odbędzie uroczysty ingres do katedry św. Mikołaja w Elblągu.
więcej informacji pod linkiem

foto: Mieczysław Jaworski |
|
Poprawiony: niedziela, 14 września 2025 08:09 |
|
MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO |
|
|
|
Wpisany przez Redaktor
|
|
czwartek, 28 sierpnia 2025 20:07 |
W poniedziałek, 1 września, dzieci i młodzież rozpoczną nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły na Msze św. o godz. 8:00.
Spowiedź św. będzie w I piątek miesiąca - 5 września od godz. 17:00.
Poświęcenie tornistrów odbędzie w niedzielę - 7 września na Mszy św. o godz. 10:30. Zapraszamy dzieci klas pierwszych.
Zachęcamy do wspólnej modlitwy i zaproszenia Pana Boga do towarzyszenia nam w nowym roku szkolnym |
|
Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2025 20:10 |
|
.ZAPROSZENIE NA WIECZÓR UWIELBIENIA |
|
|
|
Wpisany przez Redaktor
|
|
czwartek, 28 sierpnia 2025 19:52 |
W przyszłą niedzielę - 31 sierpnia odbędzie się kolejny Wieczór uwielbienia, który poprowadzi po raz pierwszy w naszej parafii Jakub Tomalak z zespołem. Jakub Tomalak jest dyrygentem, kompozytorem, aranżerem i producentem muzycznym. Założył i kieruje zespołem Abba Pater Music oraz prowadzi sekcję dziecięcą zespołu (Abba Pater Kids). Jest kierownikiem muzycznym festiwali i warsztatów. Współpracuje z cenionymi artystami polskiej sceny muzycznej.

|
|
Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2025 20:16 |
|
JASNA STRONA MIASTA ELBLĄG |
|
|
|
Wpisany przez Redaktor
|
|
czwartek, 28 sierpnia 2025 20:01 |
Diecezjalne Centrum Nowej Ewangelizacji zaprasza do udziału w wydarzeniu zatytułowanym "Jasna Strona Miasta", które odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (30-31 VIII) na placu przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Złożą się na nie: koncerty, konferencje, świadectwa i warsztaty. Celem spotkania jest doświadczenie wspólnoty, radości oraz wiary w kontekście trwającego obecnie Jubileuszu 2025 roku.

|
|
Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2025 20:12 |
|
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
|
|
Strona 9 z 242 |